ISEAUTO tegi oma ametliku esimese autonoomse sõidu VIP külalistega

Posted on Posted in blog

20. septembril läbisime edukalt oma esimese ametliku autonoomse sõidu.

Sõit toimus ülikooli linnakus, sõidutades kohale TalTechi Visioonikonverentsi kaks peaesinejat.

Meie esimene ametlik reisija oli TalTechi rektor Jaak Aaviksoo ja Euroopa Investeerimis panga asepresident, varasem Soome peaminister, Alexander Stubb. Eesti hea sõbra Hr Stubbi jaoks oli see esmane autonoomne sõidukogemus, rektori jaoks aga teine , kes oli päev varem teinud testsõidu.

Teekonna jooksul peatuti eelneval nädalal avatud amfiteatri juures, mida rektor tutvustas Alexander Stubbile. Seejärel sõidutati reisijad ülikooli peahoone juurde, kus nad suundusid avama TalTechi Visioonikonverentsi.

Suured tänud meie suurepärasele tiimile, edaspidi jätkame uue arenduse etappiga.

Täispikkuses video sõidust:

Lühem promo video:

Detailset arendus käiku saab lugeda siit.

Lisaks – https://www.researchgate.net/profile/Raivo_Sell

Täname Silberautot ja TalTechi au doktoranti Väino Kaldojat, meie projekti tööstuspartnerit.